בני עקיבא

 תנועת בני עקיבא נוסדה בירושלים בשנת תרפ"ט (1929) ע"י החבר יחיאל אליאש. על דגלה חרטה התנועה את הסיסמא "תורה ועבודה", שמשמעותה שאיפה לשילוב של חיי תורה בחיי מעשה.
תנועת בני עקיבא היא תנועת הנוער הגדולה ביותר של הציונות הדתית ומונה כיום כ- 80,000 חניכים בכמעט 400 סניפים ברחבי הארץ.
התנועה פועלת לאורך כל השנה בסניפים, כולל מפעלים מיוחדים כמחנות ומסעות. מלבד זאת מקיימת התנועה זרועות הגשמה שונות כגון של"פ- שמיניסטים לעיירות פיתוח, פרויקט השחר- פרויקט להעצמת הקהילה האתיופית, וגרעיני נח"ל וש"ש תנועתיים.

סניף בני עקיבא בצור הדסה
בסניף בני עקיבא בצור הדסה יש גוף חניכים מיוחד ומגוון. הסניף פתוח לחניכים מכל מושבי המזלג ומגיעים אליו חניכים מבתים ומרקעים שונים. הסניף מתייחד באווירת החום והמשפחתיות שלו- אצלנו משתדלים לקבל כל אחד בהתלהבות, עם חיוך ואהבה!.
הסניף קם לפני כשמונה שנים ע"י קהילת "הצור והצוהר" ומאז זוכה לתמיכה וליווי של אותה קהילה. כיום מונה הסניף כ- 100 חניכים מצור הדסה והסביבה, וברוך ה' הוא רק ממשיך להתפתח ולצמוח.

פעילות:
הסניף פועל בשלישי ובשבת ע"פ שכבות גיל, כשלכל שכבה יש קבוצה הנקראת "שבט".
מלבד הפעילות השוטפת יש לנו גם מפעלים מיוחדים כגון מסעות ומחנות, ובחודשי הקיץ (החופש הגדול) הסניף פועל במתכונת לא שגרתית.
בחודש חשוון (נובמבר-דצמבר) יש בסניף "חודש ארגון"- חודש של פעילות שיא שבו פועל הסניף כל יום, החניכים משפצים וצובעים את מבנה הסניף ובסוף החודש מעלים החניכים מופע מיוחד מול ההורים.

יצירת קשר:

נשמח לראות גם אתכם בין חברינו! בברכת חברים לתורה ולעבודה,
צוות בני עקיבא צור הדסה

 

בני עקיבא.jpg